en

RSM Technology

Poskytujeme IT a konzultantské služby v oblasti informačních systémů. Specializujeme se na cloudová řešení.

Jsme NetSuite Solution Provider

a také lokalizační partner: vyvíjíme jazykové balíčky a další rozšíření do NetSuite.

 

Kontakt

info@rsm.cz
+420 226 219 000
Amazon Court – Karolinská 661
186 00 Praha 8

Co je u nás nového?

3 Lis

Jak lépe využívat vyhledávání v NetSuite

V tomto videu ukazujeme několik druhů vyhledávání, které mohou být použity k zrychlení vašich NetSuite procesů a pomůžou vám dosáhnout lepších výsledků při vyhledávaní informací.

3 Lis

Jak naformátovat e-mailový podpis v NetSuite

V tomto videu si ukážeme, jaké možnosti (styly, barvy, html editor,..) můžete využít  k naformátování svého e-mailového podpisu v NetSuite.  

18 Srp

NetSuite je připraven pro sebevědomé české a slovenské firmy

NetSuite je jedním z předních světových systémů pro řízení podnikových zdrojů – financí, zásob, obsahu, řešení klientských vztahů, řízení výroby a v podstatě zastřešení komplexní funkce podniku po informační stránce (tzv. ERP systém). V červenci loňského roku byl NetSuite koupen společností Oracle za 9.3 miliard dolarů a letos se umístil v prestižním přehledu Forrester jako „Contender“, tedy ihned za silnými […]

31 Čvc

Ohlédnutí za konferencí Firemní informační systémy 2017

Tuzemská konference Firemní informační systémy 2017 byla opět skvělou příležitostí k načerpání nejaktuálnějších novinek a trendů z oblasti IS. Konference jsme se účastnili nejen pasivně, ale náš zástupce Tomáš Janeček také aktivně přispěl prezentací na téma Moderní ERP v cloudu – Možnosti a úskalí. Jeho prezentace slavila u publika úspěch a vyvolala také velmi zajímavou diskuzi. Kompletní prezentaci v plném […]

Nasazujeme informační systémy se vším všudy

Každé řešení přizpůsobujeme na míru potřebám a požadavkům klientů

 

 

Dodáváme špičková cloudová řešení NetSuite a Oracle a pracujeme na jejich lokalizaci. Chceme, aby moderní informační systémy byly snadno dostupné nejen českým, ale i dalším středoevropským firmám ze všech průmyslových odvětví.

 

Naše produkty

Naši klienti


 
 


 
 

Máte zájem o další informace nebo osobní schůzku?

Ozveme se do druhého dne.

* Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů (uvedených ve formuláři výše) pro účely zpracování mého dotazu společností RSM Technology CZ s.r.o.

Napište nám.

Rádi vám zodpovíme všechny dotazy týkající se našich produktů a služeb:

info@rsm.cz
+420 226 219 000