en

Kariéra

Poznejme se

Jsme malá IT a konzultační společnost, která byla založená v roce 2007, zaměstnává kolem 30 lidí a sídlí v pražském Karlíně. Přestěhovali jsme se sem nedávno a podařilo se nám v moderní kancelářské budově vytvořit přívětivé prostředí, které potřebujeme pro svou práci. Stali jsme se členy skupiny RSM a naši zaměstnanci tak získali přístup k jedinečné znalostní i zkušenostní databázi. Řada našich konzultantů pracuje přímo u klientů i v zahraničí, například v Amsterdamu.

 

Chcete začít svou kariéru v moderní IT konzultantské společnosti?

Ať už jste zkušený odborník nebo čerstvý absolvent, RSM může být to pravé místo pro vás. Záleží pouze na tom, jestli jste odhodlaní, otevření novým výzvám a ochotní růst s námi. Do týmu hledáme nové talenty.

 

MAKE YOUR CAREER SMART

 

Proč se k nám přidat?

1

Zajímá nás váš názor 

 Pracujeme především v malých projektových týmech, kde je komunikace snazší než ve velkých společnostech se složitou organizační strukturou. Je pro nás důležitý názor každého člena týmu a jeho pohled na věc.

2

Rychle získáte zkušenosti

 V RSM to jede, tempo je rychlé. Chceme, abyste co nejdříve po nástupu mohli pracovat na projektech pro klienty a získávat reálné zkušenosti. Ve zkušební době u nás opravdu nebude „koordinátor dodávek kofeinu“ nebo „dokumentový specialista (v oddělení kopírek)“.

3

Pořád se učíme

 Každý den se budete setkávat s novými úkoly, ale nebude na všechno sami. Všichni tu jsme víc než ochotní pomoci, takže se s otázkami můžete obrátit na vaše kolegy. 

4

Pracujte, jak potřebujete

 Váš pracovní režim závisí na vás a na projektu, na kterém zrovna pracujete. Začínáme mezi 7:00 a 10:00 a každý si přizpůsobuje pracovní rozvrh podle svých potřeb. Můžete pracovat v našich kancelářích nebo u klienta, možný je i home office, pokud tomu nebrání aktuální projekty. Důležitá je pro nás práce, kterou uděláte.

5

Používáte nejnovější software

Našimi partnery jsou NetSuite a Oracle, přední dodavatelé softwaru. Vždy pracujeme s nejnovějšími a nejlepšími IT programy a učíme se od odborníků. Čerpáme také znalosti jejich specialistů a konzultantů, kteří nám poskytují podporu při řešení náročných problémů.

6

Vyberte si formu spolupráce

 Flexibilita je pro nás klíčová a pracovní smlouvy nejsou výjimkou. Ať už to bude pracovní smlouva, smlouva o dílo nebo jiný kontrakt, vyjdeme vám vstříc.

7

Lidé se k nám vracejí

Změna je přirozená. Někdy prostě potřebujeme zkusit něco nového – novou pracovní roli, prostředí nebo obor. V RSM pro to máme pochopení, naše dveře pro vás zůstávají otevřené. Takto se k nám už několik lidí vrátilo.  

 

Zajímá vás víc?

Denisa SokolováEmail: denisa.sokolova@rsm.cz

 

Podívejte se také na:

Přihláška do výběrového řízení na pozici:

Download file: