en

Jak vybíráme nové kolegy?

Jak se k nám přihlásit?

Jednoduše, celý proces je docela rychlý.

1

Dejte nám o sobě vědět

Pošlete nám své CV a další dokumenty podle požadavků v inzerátu na adresu denisa.sokolova@rsm.cz a v emailu uveďte pozici, na kterou se hlásíte. Rádi se podíváme i na váš LinkedIn nebo ukázky práce, ale nebudeme se po tom pídit sami, nasměrujte nás prosím. 

2

Buďte trpěliví

Každou žádost porovnáme s požadavky na pozici. Pravidelně procházíme žádosti a zveme vybrané kandidáty na pohovory. Nemusíte se bát, že se vám neozveme vůbec.

3

Přijďte na pohovor

Seznámíte se s našimi kolegy i majitelem. Rozhovory probíhají v češtině i v angličtině a na většinu pozic jsou dvou až tříkolové. Během rozhovoru se chceme dozvědět co nejvíce o vašich zkušenostech, znalostech a o tom, co vás v kariéře motivuje. A vy budete mít možnost zeptat se nás na cokoli o pozici, firmě a budoucích spolupracovnících.

4

Přidejte se k nám!

Úspěšně jste prošli výběrovými pohovory? Pak se vám ozveme s nabídkou práce. Úkolem pohovorů je především vzájemné seznámení, proto prosím využijte té příležitosti a zjistěte si vše, co potřebujete vědět. Ať vás naše nabídka práce nezaskočí.

Na co se v CV zaměřujeme?

Dobrý první dojem můžete udělat jen jednou, proto je důležité, aby vaše CV bylo pravdivé a zajímavé. Naše personalistka projde váš životopis, případně motivační dopis nebo ukázky práce a podle těchto podkladů vás pozveme na pohovor.

Obsah vašeho CV by měl zdůrazňovat klíčové kompetence vztahující se k práci, o kterou se ucházíte. Pokud se například hlásíte na technické pozice, zaměřte se na ICT gramotnost. Oceníme, pokud věnujete čas rozepsání vašich znalostí programovacích jazyků a zkušeností s různými nástroji, databázemi, knihovnami, operačními systémy atp. Ke každé zastávané pozici uveďte prosím také činnosti a úkoly, které jste vykonávali. To je pro nás mnohem důležitější, než název pozice.

Pokud zatím nemáte žádné profesní zkušenosti, můžete popsat jakékoli univerzitní projekty. Zajímají nás vaše oblasti zájmů, stáže, činnost ve studentských spolcích, letní školy a zahraniční pobyty.

Připravte se na pohovor

Věříme, že si nejen firma vybírá kandidáta, ale také kandidát firmu. Na pohovoru se snažíme odhalit, jestli si vzájemně sedneme.

Zajímají nás vaše motivace, ambice, aspirace, očekávání a proč se hlásíte právě k nám. Pokud se hlásíte na technickou pozici, pak budeme ověřovat vaše znalosti v programování.

V rámci přípravy byste si měli zjistit také něco o RSM a oblasti, ve které podniká. Mnohé najdete zde na webu a na další informace se nás můžete zeptat osobně, rádi vám vše objasníme.

Kam dál?

Přihláška do výběrového řízení na pozici:

Download file: