en

O nás

Spojujeme svět technologií a svět byznysu

Poskytujeme IT a konzultantské služby v oblasti informačních systémů už téměř 10 let. Rozumíme podnikovým procesům v oblasti ERP a financí, HR i e-commerce, a víme, jak je podpořit využitím toho pravého softwaru. Nasazujeme technologie tam, kde jsou potřebné, a kde vám život opravdu usnadňují.

Až do září 2016 jsme byli malou IT firmou s názvem ARC Consulting Czech Republic. Abychom mohli nabídnout lepší služby našim klientům, stali jsme součástí sítě RSM. Naším propojením vzniká unikátní znalostní a zkušenostní databáze, která v ČR nemá obdoby. V projektových týmech se potkávají špičkoví odborníci v oblasti technologií a informačních systému spolu s experty na audity, finance, daně a účetnictví.

Proč jsme spojili síly?

Naší doménou je cloud

Specializujeme se na cloudové aplikace, protože nás baví a vidíme v nich budoucnost. Nejenom že šetří organizacím nemalé náklady na udržování výpočetní infrastruktury, ale především poskytují přesná data v reálném čase a umožňují tak manažerům a podnikatelům lépe se rozhodovat.

Umíme vybrat to nejlepší řešení pro malé hráče i velké korporace a podporujeme je na jejich cestě k úspěchu: od analýzy potřeb a požadavků přes výběr vhodného komplexního nebo personálního informačního systému až po jeho implementaci a podporu.

JAK VÁM MŮŽEME BÝT UŽITEČNÍ?

Managing partner

Tomáš Janeček
Senior ERP konzultant a projektový manažer s více než desetiletými profesními zkušenostmi. Tomáš pracoval pro PWC a IBM a později se stal nezávislým konzultantem. Má zkušenosti se všemi fázemi softwarové implementace, od studií proveditelnosti, návrhů procesů, vývoje softwaru k implementaci a podpoře. Pracoval pro řadu úspěšných klientů včetně Ahold Central Europe, Komerční banka, Radio Free Europe, Český telekom, Bulharský telecom a další.  Specializuje se na PeopleSoft finance, lidské zdroje a řízení dodavatelských řetězců.

„Stavíme mosty mezi firmami a novými technologiemi a dynamický rozvoj naší společnosti je nejlepším důkazem našich schopností. Úspěchy našich klientů potvrzují, že nám můžete věřit.“

Naši klienti

 

 
 
 
 
 
 

 

 

Přihláška do výběrového řízení na pozici:

Download file: